STRZYŻENIE DAMSKIE, MĘSKIE/BARBERSKIE, DZIECIĘCE

 

KOLORYZACJA KLASYCZNA, NOWOCZESNA, AWANGARDOWA

 

TRWAŁA ONDULACJA, STYLING

 

REGENERACJA WŁOSÓW

 

PROSTOWANIE KERATYNOWE

 

UPIĘCIA OKAZJONALNE

 

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW:

 

METODA KERATYNOWA

METODA NA RINGI

METODA TAPE-ON

WARKOCZYKI SYNTETYCZNE

Paulina

Paulina

 

Znakomita stylistka fryzur, posiadająca wieloletnie doświadczenie. Niezwykle miła i ciepła osoba realizująca również zadania menadżera salonu. Jej profesjonalizm powoduje, iż zaspokoi oczekiwania każdego klienta. Specjalizuje się w nowoczesnych koloryzacjach typu ombre, sombre. Dodatkowo jej mottem są zdrowe i lśniące włosy, więc o regeneracji włosów wie wszystko. Potrafi dopasować odpowiednie kosmetyki do każdego rodzaju włosów. Stara się, aby klientki czuły się swobodnie, naturalnie, a przy tym wyjątkowo.

Monika

Monika

 

Fryzjerstwo to więcej niż praca, to jej pasja. Zdolna, kreatywna i profesjonalna. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta z wykonanej usługi. Jej prace zostały docenione przez markę WeHair Bevisible otrzymując tytuł kolorysty roku. Uwielbia koloryzacje nowoczesne oraz wszystkie odcienie blondu, balansuje między klasycznym, a awangardowym stylem. Jej celem jest, aby każda fryzura była wyszukana, wyjątkowa oraz wydobywała piękno naszych klientek. Posiadając odpowiednie kwalifikacje przekazuje swoją wiedzę praktykantom uczącym się zawodu.

Magdalena Janicka

Profesjonalistka, która z zamiłowaniem wykonuje swoją pracę. Miłośniczka piękna i urody. Interesuje się wszystkim, co związane z branżą beauty. Założycielka oraz właścicielka salonu fryzjersko - kosmetycznego Metamorfoza Studio. Z fryzjerstwem związana od ponad 10 lat. Specjalizuje się w przedłużaniu włosów, prostowaniu keratynowy oraz zabiegach regeneracyjnych. Przekazuje również swoją wiedzę na szkoleniach oraz wykładach na uczelniach. Jest ukierunkowana na rozwój firmy, stale podnosząc kompetencje swoje oraz całego zespołu. Otwarty charakter sprawia, że klientki oraz kursantki czują się w jej towarzystwie swobodnie. Dodatkowo jest osobą otwartą na propozycje klientek oraz całego Teamu Metamorfoza

Magdalena Janicka
Martyna

Martyna

 

Młoda, ambitna, pełna zapału fryzjerka. Szlifowała swoje umiejętności pod okiem Mistrzyni Fryzjerstwa. Od kilku lat pracuje jako samodzielny fryzjer ze swoją wyobraźnią i pomysłem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a do każdej usługi wkłada całe swoje serce, dbając o najdrobniejszy szczegół. Specjalizuje się w strzyżeniu barberskim oraz upięciach okolicznościowych. Jej celem jest, aby każda fryzura była wyszukana i wyjątkowa. Ciągle pogłębia swoją wiedzę wyszukując nowości w branży fryzjerskiej.

Metamorfoza Studio
Metamorfoza Studio telefon
Metamorfoza Studio adres
Ul. Krakowska 25, 47-100 Strzelce Opolskie 
Facebook Metamorfoza
Instagram Metamorfoza

METAMORFOZA STUDIO FRYZUR

Metamorfoza Studio

USŁUGI STUDIA FRYZUR

Metamorfoza Studio

GALERIA STUDIA FRYZUR

Metamorfoza Studio

created by Słoneccy.pl

Metamorfoza Studio
Facebook Metamorfoza
Instagram Metamorfoza

METAMORFOZA STUDIO

Ul. Krakowska 25

47-100 Strzelce Opolskie

 

Tel. 722 308 307

 

Mail: kontakt@metamorfoza-studio.pl