METAMORFOZA

Ul. Strzelców Bytomskich 71

47-100 Strzelce Opolskie

 

Tel. 722 308 307

 

Mail: kontakt@metamorfoza-studio.pl

Instagram Metamorfoza
Facebook Metamorfoza
Metamorfoza Studio

created by Słoneccy.pl

Instagram Metamorfoza
Facebook Metamorfoza

Ul. Strzelców Bytomskich 71, 47-100 Strzelce Opolskie 

Metamorfoza Studio adres
Metamorfoza Studio telefon
Metamorfoza Studio
Metamorfoza Studio

PO ZABIEGU

Metamorfoza Studio

PRZED ZABIEGIEM

Metamorfoza Studio

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Metamorfoza Studio

CENNIK

• ciąża i okres karmienia piersią

• infekcje wirusowe, bakteryjne, stany podgorączkowe, przeziębienie

• choroby nowotworowe

• nieustabilizowana cukrzyca

• łuszczyca w miejscu pigmentacji

• przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów, antybiotyków

• stosowanie odżywek na porost rzęs/brwi

• aktywna opryszczka w przypadku pigmentacji ust

 

Nie wszystkie przeciwwskazania należą do grupy bezwzględnej, dlatego skontaktuj się ze mną, a podczas rozmowy ustalę z Tobą czy możesz zostać zakwalifikowana do wykonania zabiegu.

Barwa makijażu permanentnego bezpośrednio po wykonanym zabiegu jest intensywniejsza oraz ciemniejsza - jest to normalny efekt. Dopiero po ok. 7-10 dniach barwa makijażu blednie nawet o 50% i rozpoczyna się proces stabilizacji pigmentu. Efekt pigmentacji będzie można ocenić po około miesiącu, wtedy również powinna odbyć się korekta makijażu.

Należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry bezpośrednio po zabiegu - zgodnie z otrzymanymi zaleceniami. Pamiętaj aby delikatnie przemywać brwi wodą, nie trzeć, nie drapać, nie odmaczać. Bezwzględnie nie wolno korzystać z sauny, basenu oraz solarium. W przypadku braku przestrzegania zaleceń pozabiegowych, mogą wystąpić odbarwienia pigmentu.

Magdalena Janicka-Guzowska

KOSMETOLOG

 

- Dyplomowany trener

- Certyfikowana linergistka

- Ambasador marki I AM INK

- Finalista mistrzostw z Makijażu Permanentnego

Właścicielka oraz założycielka salonu Metamorfoza oraz Centrum Szkoleniowego Metamorfoza w Strzelcach Opolskich. Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęła od stylizacji paznokci oraz rzęs, szlifując swój początkowy warsztat poza granicami kraju. Tytułowana licznymi dyplomami oraz certyfikatami z zakresu makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej. Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach oraz kongresach z branży beauty. Wykładowca w szkołach policealnych na kierunku Fryzjer oraz Kosmetyka. Ukończyła College Elite Permanent Trainer w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym.

 

Obecnie zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej - makijaż permanentny, wypełnianie oraz modelowanie ust, wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek, stymulatory tkankowe, lipoliza iniekcyjna, oraz hobbystycznie wykonuje kobiece tatuaże.

Metamorfoza Studio

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANETNEGO

Na tydzień przed wykonaniem zabiegu zrezygnuj z opalania twarzy. Aby dobrze dopasować kolor nie wykonuj henny na brwiach, co najmniej tydzień przed zabiegiem. Polecam również zapuścić włoski, aby można było dopasować kształt do łuku brwiowego. Poinformuj mnie o wszystkich przyjmowanych lekach, wykonanych oraz zaplanowanych zabiegach. Decydując się na pigmentację powiek konieczne jest zdjęcie sztucznych rzęs oraz odstawienie co najmniej miesiąc przed zabiegiem odżywek stymulujących porost rzęs. W przypadku spierzchniętych ust warto zadbać o ich nawilżenie, aby pigment mógł równomiernie zostać osadzony. Aktywna opryszczka jest przeciwwskazaniem do wykonania pigmentacji ust, zalecam stosowanie tabletek Heviran na 3 dni przed pigmentacją.

Jako profesjonalistka zwracam szczególną uwagę na sterylizacje, dezynfekcję oraz jakoś produktów na których pracuję. Wybieram tylko sprawdzone pigmenty które posiadają certyfikaty oraz standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich. Spełniają wszystkie wymogi dotyczące pigmentacji medycznej, a produkowane są zgodnie ze standardami UE. Zabieg wykonuję na sprzęcie wysokiej jakości, oraz stosując jednorazowe materiały takie jak igła, nasadka. Jakość wykonanej usługi oraz komfort moich klientek stawiam na pierwszym miejscu.

Metamorfoza Studio

GALERIA

Magdalena Janicka
Metamorfoza Studio

METAMORFOZA MAGDALENA JANICKA-GUZOWSKA

*Podanie większej ilości preparatu, bądź podanie reszty preparatu w dodatkowe miejsce - wycena indywidualna (dot. kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej oraz lipolizy iniekcyjnej)